Obrus plamoodporny GLAMOUR dwustronny ze wzorem - brak tkaniny

27,00 zł


Zamów telefonicznie
+48 785 150 692

Zapytaj o produkt


OPIS


Obrus GLAMOUR to elegancki dwustronny ciemnoszary obrus ze wzorem.

Taki obrus ozdobi każde wnętrze: dom, restaurację oraz hotel.

Jedna strona obrusu jest ciemnoszara z delikatnym srebrnym połyskiem i srebrnym wzorem, natomiast druga strona obrusu jest srebrna z połyskiem i ciemnoszarym wzorem.

Obrus jest estetycznie wykończony maszynowymi ząbkami.

Tkanina pokryta jest teflonem, dzięki czemu jest plamoodporna i tworzy się na niej tzw. "efekt kropelki".

Produkt w 100% polski!

UWAGA! Z uwagi na to, że obrus GLAMOUR jest dwustronny, przy wykończeniu podwinięciem należy podać informację w komentarzu podczas składania zamówienia, który kolor/strona  ma być prawa, a na której stronie ma być widoczne podwinięcie. Podwinięcie jest szyte w taki sposób, aby lewa strona również była do użytku. Na lewej stronie po wykończeniu podwinięciem powstaje mankiet w kolorze takim jak prawa strona obrusu. Wielkość mankietu zależy wielkości podwinięcia jakie Państwo wybrali. 

Istnieje możliwość wykończenia obrusu (kwadratowego lub prostokątnego) podwinięciem obrzeży tkaniny na około 1,5cm lub więcej. Jeżeli zechcą Państwo tak wykończony obrus, wówczas proszę wypełnić poniższy formularz "zapytaj o niestandardowy rozmiar" i dopisać jakie ma być podwinięcie i który kolor/strona ma być całkowicie gładka, a na której stronie ma być widoczne podwinięcie.

Aby odpowiednio dobrać rozmiar obrusu do swojego stołu proponujemy do szerokości i długości blatu dodać 40cm, wówczas obrus z każdej strony będzie równo zwisał po 20cm. Szczegóły w zakładce "Porady".

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedniego dla siebie rozmiaru, wówczas wypełnij krótki formularz "Zapytaj o niestandardowy rozmiar ", który znajduje się poniżej. Szczegóły zamawiania obrusów niestandardowych znajdziesz klikając tu lub przechodząc do zakładki "Jak kupić nietypowy rozmiar?" w górnym menu.

OBRUSY SĄ SZYTE NA ZAMÓWIENIE KLIENTA - szczegóły poniżej oraz w regulaminie sklepu.

Wszystkie obrusy z tej kategorii traktujemy jako produkty niestandardowe, ponieważ nie posiadamy ich w magazynach i krawcowe szyją je bezpośrednio po złożeniu zamówienia. Oznacza to, że reklamacja obrusu będzie odbywała się w taki sposób, jak zostało to określone w regulaminie. 

Fakt, iż obrusy szyją nasze krawcowe w żadnym wypadku nie opóźnia wysyłki - są wysyłane tak samo szybko jak obrusy o standardowych wymiarach.

Czas realizacji podany jest w zakładce "Informacje".


Kolor szary
Plamoodporność tak (z wyjątkiem substancji oleistych)
Gramatura 158g/m2 (+/-5)
Skład poliester, przędza metalizowana
Wykończenie ząbek maszynowy, podwinięcie lub lamówka
Wzór geometryczny
Max szerokość obrusu 175cm
Minimalna szerokość obrusu owalnego 100cm
Minimalna średnica obrusu okrągłego 100cm
Sposób konserwacji prać w 40 st.C, prasować w niskiej temperaturze, nie chlorować, nie czyścić chemicznie


Zapytaj o niestandardowy rozmiar

30 inne produkty w tej samej kategorii: