Obrusy plamoodporne 

Przygotowaliśmy dla Państwa piękne i praktyczne obrusy plamoodporne. Sklep online ObrusyNaWymiar.pl jest więc doskonałym miejscem dla każdego, kto chce ozdobić blat swojego stołu, a jednocześnie uchronić go przed zabrudzeniami. Dzięki temu, że wzbogaciliśmy je o rozmaite wzory, z pewnością wpiszą się one w zróżnicowane gusta naszych klientów. Doskonale nadają się do różnego rodzaju wnętrz – nie tylko dla domu lub mieszkania, ale także np. dla hotelu bądź restauracji. Z powodzeniem mogą być też stosowane na specjalne okazje, takie jak obiady i kolacje świąteczne.

Znaleziono 174 produktów.
per page
Wyświetlane 1 - 40 z 174 produktów
Wyświetlane 1 - 40 z 174 produktów

Jak wybierać obrusy plamoodporne?

Kupując obrusy plamoodporne czy jakiekolwiek inne, musimy pamiętać o odpowiednim dopasowaniu tego produktu do posiadanego przez nas stołu. Najlepszy efekt wizualny osiągniemy, gdy z każdej strony będzie zwisać ok. 20-25 cm materiału. Należy więc przed złożeniem zamówienia zmierzyć blat i dokonać potrzebnych obliczeń.

Najprościej wygląda to w przypadku stołu o kwadratowym kształcie, jako że wtedy mierzymy tylko jeden bok i powiększamy tą wartość o ok. 40 cm. Jeżeli szukamy obrusu na mały stolik, warto jednak wybrać trochę mniejsze wymiary, ponieważ dzięki temu nie dojdzie do zakłócenia proporcji w odniesieniu do powierzchni blatu. W przypadku stołu okrągłego, powinniśmy ustalić jaka jest jego średnica i potem dodać ok. 40 cm. Natomiast jeśli potrzebujemy obrusu na blat w kształcie owalu, trzeba zmierzyć zarówno szerokość, jak i długość jego boków, a następnie zwiększyć te wartości o 50 cm.

Obrusy plamoodporne - zalety

Obrusy plamoodporne wyróżniają się przede wszystkim, jak sama ich nazwa wskazuje, odpornością na płynne zabrudzenia. Dzięki temu, nawet jeśli przypadkiem wylejemy sok, herbatę, wino lub inną ciecz, na materiale nie zostanie żaden ślad. Przy tworzeniu tego rodzaju produktów stosuje się bowiem nowoczesne technologie, które pozwalają zatrzymać krople płynu na powierzchni, zapobiegając wsiąkaniu w głąb obrusu. Ich praktyczne zastosowanie nie umniejsza walorów estetycznych – mogą one wspaniale się prezentować i z powodzeniem podkreślać uroczystość świąt lub innych ważnych okazji.

Nasza oferta

Wszystkie obrusy, oferowane przez nasz sklep internetowy, są polskimi produktami, przedstawiającymi wysoką jakość wykonania. Dokładamy wszelkich starań, aby były one dopracowane pod każdym względem i spełniały oczekiwania klientów w pełni. Mają też różnorodne zdobienia, np. wzory wielkanocne, gipiurę i nie tylko.

Katalog

Informacje

Porady

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy