Obrusy bożonarodzeniowe 

Wigilijna kolacja to czas absolutnie wyjątkowy, na który co roku z niecierpliwością czekamy. Zasiadamy wtedy do tradycyjnego posiłku wspólnie z bliskimi, po uprzednim złożeniu sobie życzeń przy łamaniu opłatka. Stół ugina się tego dnia od pysznych, tradycyjnych potraw, ustawionych na ozdobnym obrusie świątecznym, często wyjmowanym jedynie na tą okazję.

Nasz sklep internetowy oferuje między innymi tego rodzaju produkty, wzbogacone o piękne wzornictwo związane z zimą i Bożym Narodzeniem. Mogą to być, na przykład, bombki, płatki śniegu, stroiki ze świeczkami lub dzwoneczki z gałązkami. Nasze obrusy bożonarodzeniowe są też plamoodporne, więc nawet jeśli goście przypadkowo pobrudzą go np. kompotem lub herbatą, pozostanie on nienaruszony. Jedyne, co należy zrobić, to zetrzeć zebrane na teflonowej powierzchni kropelki.

Znaleziono 65 produktów.
per page
Wyświetlane 1 - 40 z 65 produktów
Wyświetlane 1 - 40 z 65 produktów

Obrusy bożonarodzeniowe - jak wybrać?

Obrusy bożonarodzeniowe to estetyczna ozdoba stołu, której delikatne dekoracje będą służyć jako elegancki akcent świąteczny. Jednym z pierwszych pytań, które zadają klienci poszukując estetycznych nakryć na stoły jest to, jaką wielkość powinni wybrać. Odpowiedź na to pytanie zależy w dużej mierze od tego jak duża jest ława czy stolik, które mają być nimi przystrojone. Najlepiej będzie, gdy materiał będzie wystawał poza krawędź stołu jakieś 20-25 cm, dzięki czemu nie dosięgnie krzesła i nie będzie ograniczał funkcjonalności.

Kolejną kwestią, którą należy rozważyć podczas kupna obrusu bożonarodzeniowego, jest materiał, z którego powstał. Nakrycia bawełniane łatwo wyczyścić, lniane oferują dużą trwałość, natomiast poliestrowe często wyposażone są w powłokę plamoodporną. Podczas wigilijnej kolacji nie trudno o zabrudzenie obrusu, stąd też konieczne jest zakupienie takiego rozwiązania, którego czyszczenie nie sprawi większego problemu.

Nasze obrusy bożonarodzeniowe

W naszej ofercie znalazły się starannie wykonane obrusy bożonarodzeniowe, które rewelacyjnie będą komponować się z różnorodnymi wnętrzami. Oprócz tradycyjnych nakryć na stoły, przygotowujemy także estetyczne bieżniki, które mimo iż nie zajmują całej powierzchni stołu czy ławy, stanowią stylową dekorację. Świetnie prezentują się także w połączeniu z obrusami w innym odcieniu – ciekawie kontrastując i podkreślając widoczne na nim wzory. Produkty z oferty bożonarodzeniowej, które przygotowaliśmy, mogą być ozdobione delikatnymi wyszywanymi śnieżynkami, bombkami czy gwiazdkami.

Pozostałe obrusy

Sklep internetowy Obrusynawymiar.pl to nie tylko estetyczne obrusy bożonarodzeniowe, ale także rozwiązania, które można stosować w codziennym dekorze pomieszczenia. Dla stołów w jadalni polecamy przede wszystkim nasze obrusy plamoodporne, które pozwolą na szybkie usunięcie rozlanego płynu ze swojej powierzchni. Natomiast nakrycia w kratę, które dostępne są u nas w szerokiej gamie kolorów, to świetna propozycja dla małych i okrągłych stolików w kuchni czy na tarasie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przedstawionym tutaj asortymentem.

Lista obrusów..

Katalog

Informacje

Porady

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy