Czas realizacji zamówienia

Standardowy czas realizacji (tj. w okresie pozaświątecznym) to 1-max2 DNI ROBOCZE** od momentu zaksięgowania na naszym koncie opłaty za zamówienie lub złożenia zamówienia z zapłatą za pobraniem. Czas realizacji najczęściej to 24h + czas dostawy. 

Czas oczekiwania na zamówiony towar składa się nie tylko na czas realizacji zamówienia przez nas, ale również na czas dostawy paczki przez kuriera.

UWAGA! Nie jesteśmy firmą kurierską i nie ponosimy odpowiedzialności za czas dostawy przez przewoźnika. Dodatkowo informujemy, że okresie przedświątecznym czas dostawy paczek przez firmy kurierskie może się wydłużyć z uwagi na większą ilość przesyłek w tym okresie.

Jeżeli przelew dotrze na nasze konto do godziny 10:00 danego dnia, wówczas paczkę staramy się wysłać w ten sam dzień roboczy najdalej w kolejny. Natomiast jeżeli dotrze po godzinie 10:00, wtedy paczka jest wysłana na następny dzień od otrzymania przelewu.

W przypadku przesyłki za pobraniem towar wysyłamy nawet w dniu złożenia i potwierdzenia zamówienia, jeżeli zostało ono złożone i potwierdzone do godziny 10:00. W soboty i niedziele firma nie działa, zatem potwierdzone zamówienia za pobraniem złożone w piątek po godzinie 10:00 lub te, za które zapłaty otrzymamy w piątek po godzinie 10:00 zostaną zrealizowane w następnym tygodniu.

Jeżeli w zamówieniu znajdują się inne produkty niż obrusy (np.: ręczniki, koce, pościele itp.) to wysyłka następuje w przeciągu 1-3 dni roboczych (taka informacja jest również umieszczona w opisie tego rodzaju produktów).

Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 1-2 dni robocze**.

* W OKRESIE OKOŁOŚWIĄTECZNYM (BOŻE NARODZENIE - listopad + grudzień I WIELKANOC) CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ MOŻE WYDŁUŻYĆ SIĘ DO 2-3* DNI ROBOCZYCH** OD MOMENTU ZAKSIĘGOWANIA NA NASZYM KONCIE OPŁATY ZA ZAMÓWIENIE + CZAS DOSTAWY.

PROPONUJEMY RÓWNIEŻ WYBIERAĆ PRZESYŁKĘ DO PACZKOMATU, PONIEWAŻ WIDZIMY, ŻE TEN RODZAJ WYSYŁKI FUNKCJONUJE DUŻO SPRAWNIEJ I PACZKI Z REGUŁY SĄ DOSTARCZANE NA KOLEJNY DZIEŃ. 

** dni robocze to dni od poniedziałku do piątku


Najczęściej kupowane

Informacje

Porady

Nowe produkty

Promocje