Czas realizacji zamówienia

Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 1-max 2 dni robocze.

Czas oczekiwania na zamówiony towar składa się na czas realizacji zamówienia przez sklep oraz czas dostawy kuriera.

Jeżeli przelew dotrze na nasze konto do godziny 10:00 danego dnia, wówczas paczkę staramy się wysłać w ten sam dzień roboczy najdalej w kolejny. Natomiast jeżeli dotrze po godzinie 10:00, wtedy paczka jest wysłana na następny dzień od otrzymania przelewu.

W przypadku przesyłki za pobraniem towar wysyłamy nawet w dniu złożenia i potwierdzenia zamówienia, jeżeli zostało ono złożone i potwierdzone do godziny 10:00. W soboty i niedziele firma nie działa, zatem potwierdzone zamówienia za pobraniem złożone w piątek po godzinie 10:00 lub te, za które zapłaty otrzymamy w piątek po godzinie 10:00 zostaną zrealizowane w następnym tygodniu.

Jeżeli w zamówieniu znajdują się inne produkty niż obrusy (np.: ręczniki, koce, pościele itp.) to wysyłka następuje w przeciągu 1-3 dni roboczych (taka informacja jest również umieszczona w opisie tego rodzaju produktów).

W okresach przedświątecznych czas realizacji zamówień może się wydłużyć do 4 dni roboczych od momentu zaksięgowania na naszym koncie opłaty za zamówienie lub potwierdzenia zamówienia z zapłatą za pobraniem.