Czas realizacji zamówienia

Aktualny CZAS REALIZACJI TO 1-2 DNI ROBOCZYCH od momentu zaksięgowania na naszym koncie opłaty za zamówienie lub potwierdzenia zamówienia z zapłatą za pobraniem.

Czas oczekiwania na zamówiony towar składa się nie tylko na czas realizacji zamówienia przez nas, ale również na czas dostawy paczki przez kuriera.

UWAGA! Nie jesteśmy firmą kurierską i nie ponosimy odpowiedzialności za czas dostawy przez przewoźnika. Dodatkowo informujemy, że okresie przedświątecznym czas dostawy paczek przez firmy kurierskie może się wydłużyć z uwagi na większą ilość przesyłek w tym okresie.

Jeżeli przelew dotrze na nasze konto do godziny 10:00 danego dnia, wówczas paczkę staramy się wysłać w ten sam dzień roboczy najdalej w kolejny. Natomiast jeżeli dotrze po godzinie 10:00, wtedy paczka jest wysłana na następny dzień od otrzymania przelewu.

W przypadku przesyłki za pobraniem towar wysyłamy nawet w dniu złożenia i potwierdzenia zamówienia, jeżeli zostało ono złożone i potwierdzone do godziny 10:00. W soboty i niedziele firma nie działa, zatem potwierdzone zamówienia za pobraniem złożone w piątek po godzinie 10:00 lub te, za które zapłaty otrzymamy w piątek po godzinie 10:00 zostaną zrealizowane w następnym tygodniu.

Jeżeli w zamówieniu znajdują się inne produkty niż obrusy (np.: ręczniki, koce, pościele itp.) to wysyłka następuje w przeciągu 1-3 dni roboczych (taka informacja jest również umieszczona w opisie tego rodzaju produktów).

Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 1-2 dni robocze.

W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM (BOŻE NARODZENIE I WIELKANOC) CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ MOŻE WYDŁUŻYĆ SIĘ DO 2-5 DNI ROBOCZYCH OD MOMENTU ZAKSIĘGOWANIA NA NASZYM KONCIE OPŁATY ZA ZAMÓWIENIE LUB POTWIERDZENIA ZAMÓWIENIA Z OPŁATĄ ZA POBRANIEM.


Najczęściej kupowane

Informacje

Porady

Nowe produkty

Promocje