Czas realizacji zamówienia

Czas oczekiwania na zamówiony towar składa się na czas realizacji zamówienia przez sklep oraz czas dostawy (przez kuriera lub Pocztę Polską).

Najczęściej towar wysyłamy bezpośrednio po otrzymaniu pieniędzy na konto! Czas realizacji zamówienia może jednak potrwać 1-2 dni robocze. 

Jeżeli przelew dotrze na nasze konto do godziny 11:00 danego dnia, wówczas paczkę wysyłamy w ten sam dzień, natomiast jeżeli dotrze po godzinie 11:00, wtedy paczka jest wysłana na następny dzień od otrzymania przelewu. W przypadku przesyłki za pobraniem towar wysyłamy nawet w dniu złożenia zamówienia, jeżeli zostało ono złożone do godziny 11:00. W soboty i niedziele firma nie działa, zatem zamówienia za pobraniem złożone w piątek po godzinie 11:00 lub te, za które zapłaty otrzymamy w piątek po godzinie 11:00 zostaną zrealizowane w następnym tygodniu.

Jeżeli w zamówieniu znajdują się inne produkty niż obrusy (np.: ręczniki, koce, pościele itp.) to wysyłka następuje w przeciągu 1-3 dni roboczych (taka informacja jest również umieszczona w opisie tego rodzaju produktów).

W okresach przedświątecznych czas realizacji zamówień może się wydłużyć do 4 dni roboczych + czas dostawy.


Najczęściej kupowane

Informacje

Porady

Nowe produkty

Promocje