Sposoby płatności

Staramy się, aby zakupy w naszym przebiegały w sposób najszybszy i najbardziej bezproblemowy. Z tego względu istnieje kilka różnych sposobów uiszczenia należności za zakupione produkty:

  1. przelew bankowy tradycyjny -to tradycyjna forma zapłaty za zakupy dokonywane w sklepach internetowych. Po złożeniu zamówienia wykonujesz przelew poprzez swój bank na nasze konto.

  2. płatność za pobraniem - za złożone zamówienie płacisz przy odbiorze przesyłki (u kuriera lub listonosza).

  3. zapłata przy odbiorze - za zamówione produkty płacisz przy odbiorze zamówienia.

  4. szybki e-przelew bankowy lub BLIK -to najpopularniejsza i najszybsza forma zapłaty za zakupy; odbywa się za pośrednictwem firmy First Data Polcard - w ciągu paru minut możesz przekazać odpowiednią kwotę na konto sklepu. Dzięki temu skraca się okres realizacji zamówienia, gdyż możemy bardzo szybko wysłać towar, ponieważ nie musimy długo czekać na zapłatę za złożone zamówienie.

  5. szybka zapłata kartą kredytową - odbywa się za pośrednictwem firmy First Data Polcard - w ciągu paru minut możesz przekazać odpowiednią kwotę na konto sklepu. Dzięki temu skraca się okres realizacji zamówienia, gdyż możemy bardzo szybko wysłać towar, ponieważ nie musimy długo czekać na zapłatę za złożone zamówienie.


Najczęściej kupowane

Informacje

Porady

Nowe produkty

Promocje