Obrusy wielkanocne 

Zadbanie o estetyczny wygląd stołu podczas obchodów świąt Wielkiej Nocy jest istotnym elementem celebrowania tego okresu. Nasze obrusy wielkanocne posiadają tematyczne wzory, które dodatkowo podkreślą uroczyste posiłki. Tak przygotowany stół będzie się nie tylko elegancko prezentował, ale stworzy także niezwykłą atmosferę. Obrusy świąteczne cieszące się największą popularnością w naszym sklepie internetowym to te ze zdobieniem w postaci złotych lub srebrnych pisanek, aczkolwiek kolorowe obrusy w kratę również są chętnie wybierane przez klientów.

Nasze produkty pokryte są dodatkowo teflonem, który zapobiega przed wnikaniem w nie plam. W przypadku rozlania na nich napoju, pozostaje on na ich powierzchni w postaci kropel, które można łatwo usunąć z pomocą gąbki lub szmatki. Nasze obrusy są szyte na miarę, dlatego zawsze doskonale prezentują się na stołach klientów.

Znaleziono 36 produktów.
Wyświetlane 1 - 36 z 36 produktów
Wyświetlane 1 - 36 z 36 produktów

Jak wybierać obrusy wielkanocne?

Stół wielkanocny to pełen kolorów i radości element wnętrza, który wymaga odpowiedniego przygotowania. Jedną z podstawowych części jego udekorowania jest dobranie odpowiedniego obrusu. Nakrycie to nie może być za długie, gdyż wtedy utrudnia odchodzenie od stołu, a w ekstremalnych sytuacjach może doprowadzić do zsunięcia zastawy. Nie może być ono również za krótkie – wówczas może nieestetycznie odstawać i prezentować się niesymetrycznie.

Obrusy wielkanocne, jak i wszystkie inne, powinny być dobierane o 20 cm dłuższe na każdym boku w przypadku stołów prostokątnych, a przy okrągłych należy doliczyć ok. 40 cm dodatkowego materiału do średnicy. W związku z tym, iż nakrycia te będą ozdabiać pomieszczenie w świątecznym okresie, warto, aby były ozdobione tematycznymi wzorami – pisankami, zajączkami czy wiosennymi motywami. Obrusy wielkanocne powstają z różnorodnych tkanin, zarówno naturalnych, jak i sztucznych, dlatego warto postawić na rozwiązania, które są trwałe, a ich czyszczenie proste.

Nasze obrusy wielkanocne

Obrusy wielkanocne, które znalazły się w naszej ofercie, pozwolą przygotować mieszkanie na Święto Zmartwychwstania Pańskiego. Wszystkie nasze produkty przygotowujemy w wielu wymiarach, tak aby każdy klient znalazł rozwiązanie, które będzie znakomicie dopasowane do posiadanych przez niego mebli. Nasze propozycje uwzględniają przede wszystkim plamoodporne obrusy wielkanocne, które sprawdzają się zwłaszcza podczas wspólnie spożywanych posiłków. W celu zachowania uroczystego charakteru tego święta, nakrycia ozdobione są delikatnymi wzorami wykonanymi srebrną lub złota nitką.

Obrusy - oferta

Nasza oferta obejmuje obrusy wielkanocne, bożonarodzeniowe, ale także takie, które ozdabiają pomieszczenia na co dzień. Aby zadowolić naszą szeroką rzeszę klientów, świadczymy usługę przycięcia nakrycia zgodnie z podanymi przez kupującego wymiarami. Dzięki temu mamy pewność, że nasze produkty będą się atrakcyjnie prezentować na stołach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyrobami, a w przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Zobacz listę obrusów..

Katalog

Kształt:
Wzór
Max szerokość obrusu
Kolor

Informacje

Porady

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy