obrusy okazjonalne i świąteczne: 

Święta to czas, kiedy rodzina i bliscy zasiadają ze sobą do stołu i celebrują wspólny czas. Przystrajamy nasze domy, aby uczcić istotne dla nas tradycje. Ważnym jest, by zadbać o wygląd naszego stołu podczas uroczystości, dlatego należy wybrać odpowiednie obrusy świąteczne. Na naszej stronie internetowej odnajdą Państwo wysokiej jakości obrusy szyte na miarę. Pozwolą one na idealnie dopasowanie do Państwa stołu i zarazem wnętrza. Nasze obrusy są plamoodporne, by świąteczne uczty nie były niczym zakłócane. Zależy nam na tym, aby celebrowane święta przy rodzinnym stole były piękne i wyjątkowe.

Znaleziono 119 produktów.
per page
Wyświetlane 1 - 40 z 119 produktów
Wyświetlane 1 - 40 z 119 produktów

Bogaty wachlarz wzorów obrusów świątecznych

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór wzorów na obrusy świąteczne z myślą, by każdy z Państwa mógł odnaleźć obrus odpowiadający jego gustowi. Nasz asortyment bogaty jest w produkty z bardzo delikatnym wykończeniem, jak również bardziej zdobione, tak aby wpisały się idealnie do Państwa wnętrza.

Co powinno znaleźć się na świątecznym stole?

Aby wprowadzić świąteczny klimat na swoim stole, należy zadbać o obrus, który jest jego wizytówką. Dekorując stół świąteczny warto wykorzystać świeczki, które dodają ciepła wnętrzu, specjalną zastawę oraz pasujące serwetki. Wszystko to sprawi, że świąteczny posiłek będzie wyjątkowy. Ze szczególną uwagą należy pamiętać o poprawnym ułożeniu sztućców oraz o naczyniach, które budują estetykę świątecznego stołu.

Gdzie warto umieścić stół świąteczny?

Miejsce stołu świątecznego w naszym pomieszczeniu jest bardzo istotne. Warto umieścić go w centrum naszego wnętrza, o ile jest to możliwe. W ten sposób nadamy temu miejscu wyjątkowej rangi oraz wyeksponujemy nasz świąteczny obrus, zastawę oraz dekoracje. Umiejscawiając stół przy ścianie możemy ograniczyć swobodne dojście do niego, co może utrudnić biesiadowanie i przeszkodzić w bezproblemowym dostępie do potraw.

Katalog

Obrusy okazjonalne i świąteczne:

Informacje

Porady

Nowe produkty

Promocje

Nasze sklepy