Poszewka na poduszkę z serii DE LUX I MARMUR (różne wzory)

  • 40x40
  • 45x45
  • proste, bez ozdobnej wypustki
  • złota ozdobna wypustka
  • srebrna ozdobna wypustka

37,00 zł


Zamów telefonicznie
+48 785 150 692

Zapytaj o produkt


OPIS


Poszewka na poduszkę DE LUX jest elegancka i idealnie pasuje do obrusów z serii DE LUX.

Od teraz poszewka na kanapie czy fotelu oraz obrus mogą stanowić komplet, który będzie tworzył spójną całość we wnętrzu.

W zależności od Państwa upodobań poszewka na poduszkę może być ozdobiona dekoracyjną wypustką, lub może być uszyta bez wypustki dookoła) poszewki.

Ozdobna wypustka jest wszywana z trzech stron. W miejscu gdzie jest wszyty zamek nie ma wypustki. Kolor wypustki można dopasować do wzoru na poduszce.

Obie strony obrusów z serii DE LUX są bardzo ładne i można traktować je jako użytkowe z dwóch stron. Najczęściej jedna strona ma złoty lub srebrny wzór na białym tle, a druga strona jest z białym wzorem na złotym lub srebrnym tle. Dlatego nasze poszewki szyjemy tak aby poszewki były dwustronne, dlatego że z jednej strony poszewka ma złoty/srebrny wzór na białym tle, a druga strona jest z białym wzorem na złotym/srebrnym tle.

Poszewki są starannie wykonane, a każdy detal jest przemyślany, dlatego zamek jest bardzo delikatny i mało widoczny. Dodatkowo jest wszyty na dole poduszki. Dzięki temu poszewka może być używana z dwóch stron.

Poszewka wykonana z w Polsce z polskich tkanin.


Gramatura 185g/m2 (+/-9)
Skład 84% poliester,16% przędza metalizowana
Sposób konserwacji prać w 40 st.C, prasować w niskiej temperaturze, nie chlorować, nie czyścić chemicznie


Zapytaj o niestandardowy rozmiar

2 inne produkty w tej samej kategorii: