Obrus plamoodporny DE LUX KROPKI ZŁOTE wykończony złotą lamówką

26,25 zł


Zamów telefonicznie
+48 785 150 692

Zapytaj o produkt


OPIS


Elegancki obrus z pięknym wykończeniem w formie ozdobnej lamówki.

Tego typu obrusu zadowoli każdego. Zarówno osobę, która lubi wzorzyste obrusy, ponieważ wzór zdobi całą powierzchnię tkaniny, jak i osobę, która chce udekorować swój stół w bardziej stonowany sposób, z uwagi na subtelną kolorystykę.

Taki obrus ozdobi każde wnętrze, a także doda mu elegancji i świątecznego klimatu.

Wzór tkaniny to delikatne złote kropki na białym tle (złamana biel). Natomiast druga strona obrusu jest złota z białym wzorem.

Ozdobne wykończenie obrusu na zdjęciu to wypustka w kolorze złotym błyszczącym. Jednakże aktualnie szyjemy i sprzedajemy tego rodzaju obrusy ze złotą lamówkę. Przewagą wykończenia tego rodzaju obrusu poprzez lamówkę jest taka, że obrus można używać dwustronnie, ponieważ druga strona obrusu jest złota z białym wzorem. Przy wykończeniu obrusu ozdobną wypustką niemożliwe jest wykorzystanie obrusu z obu stron.

Różnica pomiędzy ozdobną wypustką, a lamówką jest taka, że wypustka jest węższa, ponieważ ma szerokość około 3mm i jest delikatnie wypukła, natomiast lamówka ma szerokość ok 6mm i jest płaska.

Aby wykończenie było delikatne w kolorze tkaniny (nie w kolorze wzoru) sugerujemy wybrać wypustkę lub lamówkę w kolorze "ecri jasny". Jeżeli chcesz obrus z lamówką ecri napisz tą informację w komentarzu podczas składania zamówienia.

Jeżeli mimo wszystko zechcesz obrus wykończony wypustką, a nie lamówką to napisz tą informację w komentarzu podczas składania zamówienia. Jeżeli nie będzie, takiej informacji to obrus będzie szyty z lamówką.

Tkanina pokryta jest teflonem, dzięki czemu jest plamoodporna i tworzy się na niej tzw. "efekt kropelki".

Produkt w 100% polski!

Każdy inny wzór obrusu możemy wykończyć w taki sposób - poprzez ozdobną wypustkę lub lamówkę. Jeżeli spodoba Ci się inny wzór obrusu i chcesz, żeby był wykończony w ten sposób to zadzwoń do nas lub wyślij e-maila. 

W zakładce głównej produktu znajdziesz wiele innych kolorów z tego wzoru.

Aby odpowiednio dobrać rozmiar obrusu do swojego stołu proponujemy do szerokości i długości blatu dodać 40cm, wówczas obrus z każdej strony będzie równo zwisał po 20cm. Szczegóły w zakładce PORADY.

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedniego dla siebie rozmiaru, wówczas wypełnij krótki formularz "Zapytaj o niestandardowy rozmiar ", który znajduje się poniżej. Szczegóły zamawiania obrusów niestandardowych znajdziesz KLIKAJĄC TU lub przechodząc do zakładki "Jak kupić nietypowy rozmiar?" w górnym menu.

OBRUSY Z TEGO WZORU SĄ SZYTE NA ZAMÓWIENIE KLIENTA - szczegóły poniżej oraz w regulaminie sklepu.

Wszystkie obrusy z tej kategorii traktujemy jako produkty niestandardowe, ponieważ nie posiadamy ich w magazynach i krawcowe szyją je bezpośrednio po złożeniu zamówienia. Oznacza to, że reklamacja obrusu będzie odbywała się w taki sposób, jak zostało to określone w regulaminie. 

Fakt, iż obrusy szyją nasze krawcowe w żadnym wypadku nie opóźnia wysyłki - są wysyłane tak samo szybko jak obrusy o standardowych wymiarach.

Czas realizacji podany jest w zakładce INFORMACJE.


Kolor biały + złoty
Plamoodporność tak (z wyjątkiem substancji oleistych)
Gramatura 185g/m2 (+/-9)
Skład 89% poliester, 11% przędza metalizowana
Wykończenie lamówka
Wzór kropki, koła
Max szerokość obrusu 175cm
Minimalna szerokość obrusu owalnego 60cm
Minimalna średnica obrusu okrągłego 60cm
Sposób konserwacji prać w 40 st.C, prasować w niskiej temperaturze, nie chlorować, nie czyścić chemicznie
Tolerancja wymiaru +/-2cm


Zapytaj o niestandardowy rozmiar

Accessories

2 inne produkty w tej samej kategorii: